TAHTASIZ’DAN YANGINZEDELERE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ  
CHP İl Başkanımız Mehmet Tahtasız, beraberinde İskilip İlçe Başkanı Yusuf Var ve parti yöneticileri; Burhan Erdem ve Kenan Sır ile birlikte yangınzedeleri ve köy halkını ziyaret etti.
25.07.2021
126
Yazı Boyutu: A- A+

TAHTASIZ’DAN YANGINZEDELERE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

25 Temmuz 2021

CHP Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, İskilip ilçesinin Aşağı Õrenseki köyünde çıkan ve 3 vatandaşa ait evlerle birlikte, 1 samanlık, traktör ve römokun yanmasıyla sonuçlanan yangından dolayı yangınzedelere geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Tahtasız, beraberinde İskilip İlçe Başkanı Yusuf Var ve parti yöneticileri; Burhan Erdem ve Kenan Sır ile birlikte yangınzedeleri ve köy halkını ziyaret etti.

Yangın bölgesinde incelemeler yapan ve geçmiş olsun dileklerini ileten Tahtasız, yaraların bir an önce sarılması noktasında gereken destek ve mücadeleyi yapacaklarını kaydetti.

İl Başkanı Mehmet Tahtasız ve İskilip İlçe Başkanı Yusuf Var, köy muhtarı Hasan Uludağ, yangınzede vatandaşlar; Sadık Gökçe, Edip Uludoğan ve Hidayet Ünlü ile görüşerek olaydan duyduğu üzüntüyü paylaştı, geçmiş olsun dileklerini iletti./CHP BASIN