CHP, EMEKTAR EĞİTİMCİLERİ UNUTMADI  
CHP Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bazı emekli öğretmenleri evinde ziyaret ederek günlerini kutladı.
25.11.2020
239
Yazı Boyutu: A- A+

CHP, EMEKTAR EĞİTİMCİLERİ UNUTMADI

25 Kasım 2020

CHP Çorum İl Başkanımız Mehmet Tahtasız, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bazı emekli öğretmenleri evinde ziyaret ederek günlerini kutladı.

Tahtasız, beraberinde İl Kadın Kolları Başkanımız Kamile Anar, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanımız Filiz Aydın ve İl Yönetim Kurulu Üyemiz Osman Soylu ile birlikte emektar eğitimcileri ziyaret etti.

Günün anısına birer çiçek takdim ederek 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan Tahtasız ve beraberindekiler, anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Bu çerçevede; Atatürkçü Düşünce Derneği Çorum Şube Başkanı Emekli Öğretmen Uğur Demirer, Emekli Öğretmenler; Hüseyin Ceylan, Müslüm Tunaboylu, Ali Nazmi Er ve Ümit Eryaşar ve Hasan Tuluk ziyaret edildi.

Ziyaret sırasında emekli eğitimcilerin hatıraları konuşularak, geçmiş dönemdeki eğitim anlayışı ile günümüz eğitim sistemi arasındaki farklılık gündeme getirildi.

Emekli öğretmenler, bu anlamlı günde kendilerini unutmayan CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız ve beraberindekilere teşekkür etti.

Tahtasız, “Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve şehit öğretmenlerimiz olmak üzere, ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi saygı, sevgi ve minnetle anıyor; Atatürk ilke ve devrimleri ışığında, büyük bir gayret ve özveriyle, zorluklara göğüs gererek, yılmadan, usanmadan, kararlılıkla ülkemizi, muasır medeniyetler seviyesine çıkartmak için gecesini gündüzüne katan değerli öğretmenlerimizin bu güzel gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Emekli olan öğretmenlerimize de sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyorum” dedi./CHP BASIN