BELEDİYE BAŞKANIMIZ İSMAİL UYGUR’U KAYBETTİK  
CHP’li İzmir Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
18.04.2021
139
Yazı Boyutu: A- A+

TORBALI BELEDİYE BAŞKANIMIZ 

 İSMAİL UYGUR’U KAYBETTİK

18 Nisan 2021

İzmir-Torbalı Belediye Başkanımız İsmail Uygur tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, acı haberi “Torbalı Belediye Başkanımız Ramazan İsmail Uygur’u kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhum başkanımıza Allahtan rahmet, ailesine, sevenlerine ve Torbalı’lı hemşehrilerimize başsağlığı diliyorum” ifadeleriyle duyurdu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu "Torbalı Belediye Başkanımız Ramazan İsmail Uygur’a Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınları, sevenleri ve Cumhuriyet Halk Partisi ailemizin başı sağolsun. Mekanı cennet olsun" diye yazdı.

CHP PM Üyesi Deniz Demir de Twitter’dan paylaşım yaparak, “Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan ve gördüğü tedavi sonrası taburcu olan Torbalı Belediye Başkanımız İsmail Uygur’un geçmişten gelen karaciğer hastalığı tekrarlamış ve Ege Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı. Başkanımızı ne yazık ki kaybettik” diye yazdı.

GEÇEN AY KILIÇDAROĞLU ZİYARET ETMİŞTİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde yaşadığı apartmanda yangın çıkması sonucu dumandan etkilenerek hastaneye kaldırılan Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’u ziyaret etmişti. Ziyarete İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve CHP’li milletvekilleri de eşlik etmişti./

CHP BASIN